دوره رایگان کسب و کار اینستاگرامی

دوره رایگان کسب و کار اینستاگرامی

چرا اینستاگرام؟

در سال‌های اخیر استفاده از شبکه‌های اجتماعی برای گسترش و بهبود کسب و کار بسیار رواج یافته است. طبق بررسی و آمار سایت الکسا، امسال «سال ۲۰۱۹» اینستاگرام اولین شبکه اجتماعی مورد استفاده ایرانیان است. تعداد زیادی از افراد و کسب و کارها در این شبکه عضو هستند و یا قصد راه اندازی کسب و کار در آن را دارند. به همین منظور، در این ویدئو قصد داریم تا نکات حرفه‌ای راه اندای کسب و کار در این شبکه را به شما آموزش دهیم تا گامی هر چند کوتاه برای رشد کسب و کار کاربران این شبکه برداشته باشیم.

در سلسله مقالات و آموزش‌هایی که پیش رو خواهید داشت «آموزش رایگان اصول کسب و کار در اینستاگرام» را به شما ارائه خواهیم داد. لازم است بدانید این آموزش‌ها نتیجه تلاش روزانه و ماهانه تیم مارکتینگ هما پردازش است و به شما اطمینان می‌دهیم که مطالعه و رعایت این اصول و قواعد باعث رشد کسب و کار و افزایش فروش شما خواهد شد. پس با ما همراه باشید.

انواع مختلف کسب و کار در اینستاگرام

 • صفحات خبری: پایه و اساس آن‌ها استفاده از اخبار بمنظور افزایش فالوور «دنبال کننده» است تا به اندازه‌ای فالوور داشته باشند که بتوانند با تبلیغ برای کسب و کارها درآمدزایی کنند.
 • صفحات فان و تفریحی: پایه و اساس آن‌ها استفاده از مطالب تفریحی و سرگرم کننده بمنظور افزایش فالوور «دنبال کننده» است تا به اندازه‌ای فالوور داشته باشند که بتوانند با تبلیغ برای کسب و کارها درآمدزایی کنند.
 • بلاگرها: افرادی که در زمینه‌ خاصی تخصص دارند، مطالب تخصصی آموزش می‌دهند تا اعتمادسازی کنند تا پروژه بگیرند. بعضی از آن‌ها با تبلیغ چندین برند خاص، پورسانت دریافت می‌کنند.
 • صفحات آموزشی: افرادی که در زمینه خاصی تخصص دارند و مطالب تخصصی آموزش می‌دهند. «به عنوان مثال صفحات آموزش گرافیک، آشپزی، طراحی وب و…»  با این روش اعتمادسازی می‌کنند تا پروژه کاری بگیرند و یا بتوانند با تبلیغ برای کسب و کارها درآمد داشته باشند.
 • صفحات مربوط به سازمان‌ها/ افراد: هدفشان جلب اعتماد و تعامل متقابل با کاربران است.
اگر دقت کنید، می‌بینید که پایه و اساس تمامی این کسب و کارها حول محور تبلیغات می‌چرخد.

سرفصل‌های هر بخش به شرح ذیل است:

 1. برند چیست؟
 2. چگونه باید به یک برند معتبر تبدیل شد؟
 3. چرا برند شدن در کسب و کار مهم است؟
 4. بایدها و نبایدهای برندیگ
 5. استراتژی‌های برندینگ
 1. درک نیاز مشتری چیست؟
 2. روش‌های درک نیاز مشتری
 3. روش‌های سنجش بازار
 1. مشتری وفادار کیست؟
 2. روش‌های افزایش وفادار
 3. نردبان وفاداری
 1. ترافیک چیست؟
 2. آشنایی با اصطلاحات «Highlight» و «Swipe Up» در اینستاگرام
 3. روش‌های افزایش ترافیک
 4. ترافیک موثر

۱. مزیت لینک سازی از طریق اینستاگرام چیست؟

۲. روش‌های لینک سازی از طریق اینستاگرام

 1. هشتگ چیست؟
 2. تاریخچه هشتگ
 3. استراتژی هشتگ گذاری
 4. اصول هشتگ گذاری استاندارد در اینستاگرام

سرفصل‌های این دوره رایگان هر هفته به روز می‌شود و مطالب حرفه‌ای به آن اضافه خواهد شد. برای دریافت بدون دغدغه این آموزش‌ها می‌توانید ایمیل خود را در باکس زیر وارد کرده و به صورت رایگان آموزش‌های ویدئویی را در ایمیل خود دریافت کنید.

پست های توصیه شده
تصویر این افراد امسال بیکار خواهند شدبرند سازی در اینستاگرام