آموزش رایگان ۰ تا ۱۰۰

راه اندازی کسب و کار اینترنتی

وب سایتت رو راه اندازی کن

بدون یک خط کد نویسی و دانش فنی

در گذشته دور به عنوان مثال ۱۰ سال پیش تنها راه کسب درآمد و به دست آوردن پول، تحصیل در یک رشته دانشگاهی، گرفتن مدرک و استخدام در یک شرکت دولتی یا خصوصی بود. اما با پیشرفت تکنولوژی بخصوصی اینترنت و شبکه‌های اجتماعی، کمی معادلات و سناریوهای کسب درآمد متفاوت شده است.
شما می‌توانید با هر مهارت و تخصصی که دارید حتی بدون مدرک دانشگاهی از طریق اینترنت و این شبکه‌ها به عنوان مثال اینستاگرام به کسب درآمد و تبلیغ خدمات، محصولات خود بپردازید.
ما در هما پردازش تصمیم گرفتیم ۰ تا ۱۰۰ تکنیک‌ها و دانش راه اندازی کسب و کار اینترنتی و اینستاگرامی را که نتیجه روزها تلاش و تحقیق است را به صورت کاملا رایگان دراختیار شما قرار دهیم. هدف ما رشد و پیشرفت شماست.

شما با موفقیت یک کلیک فاصله دارید

کلیک کنید، یادگیری را شروع کنید و دنیای اطرافتان را تغییر دهید

نصب وردپرس بر روی سی پنل

جهت راه اندازی وردپرس در وهله اول شما نیاز به یک فضای میزبانی دارید که می‌توانید آن را از شرکت‌های ارائه دهنده این سرویس‌ها تهیه کنید. بعد از خرید این شرکت‌ها اصولا یک ادرس اینترنتی به این صورت [...]

  • در طی چند ماه گذشته، فرصت ایده آلی برایم فراهم شد که با مجموعه تیم هما پردازش به سرپرستی رضا کیای عزیز، آشنا شوم. در ابتدا بدلیل ساختار جدید و نوی سایتم و چند بخش بودن فعالیت‌های آن، زمان نسبتاً زیادی برای درک متقابل و رسیدن به یک گرید مشخص برای آغاز، گذشت. ولی در ادامه مسیر از آنچه من انتظار داشتم بسیار فرم و فضا عالی‌تر و موثرتر بود. این نشان از حرفه‌ای بودن و تسلط کامل بر اتمسفر جاری در طراحی فنی سایت است. حالا که پروژه به امید خدا به پایان رسیده، خوشحالم از اینکه تیم کماکان، پشتیبان محکمی برای ادامه مسیر و توسعه فعالیت‌های سایتم هستند.

    آیت نادری
    آیت نادری آیت کارتون

چرا دوره‌های هما پردازش

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از

کاملا کاربردی و فارسی

آموزش‌ها کاملا سناریو و تمرین محور می‌باشند

به همراه مثال و فایل جانبی

دسترسی به فایل‌ها و سمپل‌های مورد نیاز

فایل‌های ویدئویی

دسترسی به فایل‌های تصویری آموزش‌ها با کیفیت بالا

دانلود فوری بعد از خرید

دسترسی نامحدود بلافاصله بعد از خرید

اطلاع از فروش‌های ویژه

برای اطلاع از جدیدترین دوره‌ها کارگاه‌ها و محصولات آموزشی و فروش‌های ویژه، همین الان ایمیل‌تان را وارد کنید تا به شما خبر بدهیم!

.

جدیدترین آموزش‌های اینستاگرامی

نردبان وفاداری

بعد از اینکه که مشتری وفادار را ایجاد کردیم نیاز داریم که به سمت سایت و صفحه اینستاگرام خود کاربر را هدایت کنیم به اصطلاح ترافیک ایجاد کنیم در در [...]

برندسازی

برند شما، تصویر ذهنی مشتری از شما و خدماتی است که ارائه می‌دهید و حس خوبی که آن تصویر ذهنی در مشتری ایجاد می‌کند. مثلاً، برای یک تولید کننده حسی [...]